Úvodní stránka

Epidemiologické aktuality ze světa - nová rubrika na stránkách infekce.cz

15. 8. 2018

      Mnozí naši lékaři - infektologové, epidemiologové a mikrobiologové se zájmem o cestovní medicínu - si za léta zvykli, že přibližně jednou týdně nachází ve svých e-mailových schránkách zprávy o výskytu, poznávání a potlačování infekčních nemocí. Pravidelné Epidemiologické aktuality ze světa RNDr. Aleše Hozáka, asistenta Ústavu epidemiologie a ochrany veřejného zdraví LF Ostravské univerzity, nyní budou moci sledovat nejen odběratelé Aktualit, ale i návštěvníci naší webové stránky.

      Jako v minulém období budou zprávy přinášet čerstvé informace o nových výskytech infekcí ze všech koutů světa, zdravotních hrozbách, šíření nákaz i o úspěšném a jindy svízelném potlačování nebezpečných epidemií. Odběratelé oceňovali uvážlivý výběr informací, které byly trpělivě a s nadhledem kompilovány z mnoha zdrojů poskytovaných významnými národními a nadnárodními institucemi. Odborný obsah byl doplňován grafy a mapkami. V tomto duchu hodláme pokračovat a i do budoucna počítáme s oživením obrázky exotických destinací z fotoalba autora a jeho spolupracovníků.

      Ani v nastávajícím čase příznivci dosavadního získávání informací nebudou ochuzeni o své elektronové zásilky a návštěvníci webové stránky Ústavu epidemiologie a ochrany veřejného zdraví LF Ostravské univerzity naleznou své oblíbené aktuality.

      Přejeme věrným návštěvníkům webové stránky, aby v nové rubrice našli mnoho užitečných informací, které by se jinak musely pracně vyhledávat na Síti nebo se o nich se zpožděním dozvídat z médií.

Zpět
Archiv zpráv
Úvodní stránka

SIL © 15. 8. 2018