Hezky nám to běhá pro dobrou věc

O. Džupová, 21. 5. 2024

Benefiční Běh pro hospic

V sobotu 18. května se konal v Litoměřicích benefiční Běh pro hospic na podporu tamního Hospice svatého Štěpána. Letošního 10. ročníku běhu se zúčastnilo více než 600 závodníků v různých kategoriích na různých tratích. Poprvé se běhu zúčastnil i lékařský tým běžkyň a běžců z Kliniky infekčního lékařství FN Bulovka Praha ve složení Katarína Halmová, Tereza Rudová, Eva Šafránková, Anita Zborková a Hynek Bartoš. Šestým běžcem za tým byl manžel Kataríny Marek Halmo jako externista. I v deštivém počasí byla atmosféra skvělá, nikdo se nezranil a naši sportovci si vedli výborně. V ženské kategorii na trati 6 km doběhla Anita Zborková na 3. místě a na trati 10 km zvítězila Katka Halmová. Všechny naše běžkyně a běžci se umístili v první pětině startovního pole. Blahopřejeme ke skvělému sportovnímu úspěchu! Pokud chcete jako my podpořit Hospic sv. Štěpána v Litoměřicích a obnovu jeho IT vybavení, což byl benefiční účel letošního běhu, můžete tak učinit například zde: